Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
NAKAYAMA ES3010 je električni oštrač namenjen za precizno oštrenje lanaca motornih testera. Njegova glavna namena je brzo i pouzdano obnavljanje rezne ivice lanca, dok su glavne prednosti visoka efikasnost, jednostavnost upotrebe i poboljšanje performansi testere. Ovaj uređaj je idealan za one koji žele da produže vek trajanja lanca i smanje vreme zastoja u radu.
Oštrač za lance poseduje snagu od 220 W i maksimalnu brzinu od 7.500 obrtaja u minuti, što omogućava efikasno oštrenje bez napora. Preciznost je osigurana kroz dizajn koji prati geometriju lanca, dok je jednostavnost upotrebe prilagođena i neiskusnim korisnicima. Redovnim korišćenjem produžavate vek lanca i povećavate sigurnost rada. Diskovi prečnika 100 mm i debljine 3,2 mm sa otvorom od 10 mm su kompatibilni sa većinom standardnih lanaca. Sa težinom od 4 kg i kompaktnim dimenzijama, lako se prenosi i koristi u radionici ili na terenu.
Električni oštrač NAKAYAMA je namenjen vlasnicima motornih testera, drvosečama, šumarskim radnicima i ljubiteljima baštenskih radova. Koristi se za brzo oštrenje lanaca bez potrebe za skupim servisom. Razlika u odnosu na ručne modele je u brzini i preciznosti – automatski poravnati disk smanjuje greške. Najveće prednosti su vreme oštrenja od samo nekoliko minuta i mogućnost podešavanja ugla za različite lance. Savet za izbor ovog proizvoda je da proverite da li je prečnik diska odgovarajući (100 mm) i da li je snaga dovoljna za vaše potrebe (220 W za većinu lanaca).
U poređenju sa skupljim modelima, NAKAYAMA ES3010 nudi dobar odnos cene i performansi. Nije profesionalni uređaj, ali pokriva sve potrebe za uobičajeno korišćenje. Razlika u odnosu na modele sa manjom snagom je u brzini oštrenja – 7.500 obrtaja/min smanjuje vreme rada. Takođe, težina od 4 kg ga čini stabilnim na radnom stolu.
Redovno oštrenje lanaca motornih testera ključno je za bezbednost i efikasnost. Tup lanac povećava trenje, pregreva motor i smanjuje brzinu rezanja, što može izazvati povratni udar. Korišćenjem NAKAYAMA ES3010, obnavljate oštrinu lanca bez zamaranja – manje od 5 minuta je potrebno za jedan lanac. Time se produžava vek lanca, smanjuje habanje pogonskog sistema i poboljšava kvalitet reza. Ušteda vremena i novca je direktna – ne morate često kupovati nove lance ili ih slati na servis. Za one koji često rade sa testerom, ovaj uređaj je neophodan alat u radionici. Pogledajte sličan proizvod za oštrenje lanaca.
Kupci ističu da je uređaj lak za podešavanje i da diskovi traju dugo. Mnogi hvale mogućnost online kupovine jer je dostava na kućnu adresu brza. Prodaja preko interneta omogućava jednostavnu nabavku, a recenzije pokazuju da je oštrenje znatno brže nego ručnim turpijama. Neki su primetili da je za tvrđe lance potrebno više prolaza, ali ukupno iskustvo je pozitivno – uređaj ispunjava očekivanja za cenu. Kupovina preko interneta je olakšana detaljnim opisom karakteristika.
Ako niste zadovoljni proizvodom kupljenim na sajtu www.odigledolokomotive.rs, iz bilo kog razloga, u roku od 14 dana od dana prijema robe možete vratiti proizvod. Proizvod koji se vraća mora biti u istom stanju kao i kada je nabavljen i mora sadržati svu tehničku dokumentaciju ( uputstvo, garanciju, pakovanje itd ). Proizvod mora biti bez bilo kakvih fizičkih oštećenja i tragova korišćenja. Kupac je isključivo odgovoran za umanjenu vrednost robe koja nastane kao posledica rukovanja robom na način koji nije adekvatan, odnosno prevazilazi ono što je neophodno da bi se ustanovili priroda, karakteristike i funkcionalnost robe. Kupac pismeno ili elektronski obaveštava prodavca u roku od 14 dana da vraća proizvod, pomoću Obrasca za odustanak koji se nalazi na poledjini računa. Troškove transporta pri vraćanju robe snosi kupac. Posle 14 dana od dana prijema Od Igle Do Lokomotive doo nije obavezna da vrati novac ili zameni robu. Za detaljnije informacije kliknite na link Prava i obaveze potrošača
Ocene korisnika
Ukoliko ste koristili ovaj proizvod, molimo dajte vaš komentar.
Napiši recenziju