Hikoki ubodna testera 705W CJ90VST2 Hitachi
Šifra proizvoda: hCJ90VST2-WAZ
-8%
Ušteda 1.441 RSD
17.880,00 RSD
16.439,00 RSD
U cenu je uračunat PDV
Akcija traje od: 14.05.2026. do: 12.06.2026.
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju
Karakteristike proizvoda
  • Drvo 90 mm
  • Meki čelik 10 mm
  • Min. Radijus sečenja 25 mm
  • Maksimalni ugao sečenja 45° desno/levo
  • Ulazna snaga 705 W
  • Hod 26 mm
  • Brzina praznog hoda 850 - 3,000/min
  • Ukupna dužina 215 mm 246 mm
  • Težina  2,2 kg (bez kabla)
  • Vibracija 7,0 m/s2 (iverica) 9,0 m/s2 (iverica)
Opis i namena proizvoda
  • HiKOKI novi model ubodne testere  CJ90VST2 dolazi sa poboljšanjima u osovini klipa i pomaku za sečenje (26 mm umesto konvencionalnih 20 mm) kako bi sečenje bilo brže.
  • MDF debljine 24mm, sečivo br.41, orbitalni položaj Ⅲ, maksimalna brzina, sila potiska 30N
  • Velika poluga laka za upotrebu omogućava brzu i laku promenu sečiva bez alata.
  • Omogućava lakše i praktičnije rukovanje u poređenju sa prethodnim modelima.
  • Omogućava korisniku da izabere agresivnost reza najprikladnije za radni materijal.
Ocene korisnika
5 0%
4 0%
3 0%
2 0%
1 0%
Ukoliko ste koristili ovaj proizvod, molimo dajte vaš komentar.
Napiši recenziju
Reklamacija i zamena proizvoda
x
  • Naziv proizvoda: Hikoki ubodna testera 705W CJ90VST2 Hitachi